Vyhledejte a objednejte

Zimní dovolená Rokytnice nad Jizerou, Česká republika

 

Středisko

Středisko

Rokytnice nad Jizerou nabízí následující možnosti:

 • osvětlené večerní svahy
 • dlouhé sjezdovky
 • dobré podmínky pro běh na lyžích a snowboarding
 • zdarma spojení skibusem mezi oblastmi
 • široká sjezdovka v oblasti Studenova, ideální pro začátečníky a děti
 • dobré podmínky pro pokročilé lyžaře v oblasti Horní Domky
 • 22 km upravených sjezdovek se sněhovými děly
 • 56 km upravovaných tras
 • snow park
 • lyžařské /snowboardové školy (Lyžařská škola Yetti)
 • krytá sportovní hala s tenisem, fitness, bowling a sauna
 • dobré podmínky pro pěší tůru

Lyžování v Rokytnici nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou je útulná horská vesnice v západní části Krkonoš, asi sedm kilometrů od Harrachova. Obec je rozdělena na horní a dolní část. Díky velkému počtu tratí je Rokytnice čtvrtým největším lyžařským střediskem v České republice, čímž splňuje potřeby lyžařů na všech úrovních. Některé svahy jsou ještě více než 100 metrů široké, což je pro začátečníky a děti velmi přehledné. Nejdůležitějšími lyžařskými areály jsou Horní Domky a Studenov.

svahy, něco pro každého!

V oblasti Horní Domky můžete sjet po černých, červených a modrých svazích. Takže všechny typy lyžařů si příjdou na své. Začátečníci si mohou vychutnat své první zkušenosti na speciálních sjezdových tratích. Areál Studenov, který se nachází ve spodní části Rokytnice (933m), nabízí méně obtížné sjezdovky než Horní Domky, ale má velmi široké svahy.

V malé oblasti Modrá Hvězda, 100 metrů od centra Horní Rokytnice, jsou špičkové podmínky pro ty nejmladší a začátečníky!

Rokytnice nad Jizerou je velmi populární středisko!

Z důvodu výhodnějších cen je oblast zimních sportů Rokytnice nad Jizerou oblíbená. V tomto lyžařském středisku si užijete lyžařskou dovolenou bez dlouhého čekání na vlek.

Běh na lyžích v Rokytnici nad Jizerou

Tato oblast patří k běžkařskému ráji v Krkonoších. Běžkaři zde naleznou 2 upravené běžecké tratě (celková délka 57 km), které jsou spojeny s dalšími horskými středisky s více než 500 km stezek. Lyžařské areály Harrachov a Rokytnice jsou spojeny běžeckou tratí. K dispozici je spousta zábavy pro běh na lyžích nebo pěší turistiku přes krásnou zalesněnou plochu Harrachova. Trasy jsou také vhodné pro začínající běžkaře

Snowboarding v Rokytnici nad Jizerou

V posledních letech se snowboarding v Rokytnici stal velmi oblíbeným.

Jídlo a pití v Rokytnici nad Jizerou

V Rokytnici nad Jizerou můžete jíst na různých místech. Jedna z oblíbených restaurací mezi návštěvníky je restaurace Kino, díky přátelskému servisu a chutné české kuchyni. Kamino je také chválen pro svou kvalitu a více než rozumné ceny. Hledáte příjemnou párty po několika hezkých sjezdech? Když slunce zapadne, party začíná ve Šnekolendu!

Prohlídky a aktivity

V okolí Rokytnice nad Jizerou najdete četné památky. Máte zájem o historii regionu? Pak navštivte jedno z mnoha muzeí v Krkonoších. Chcete se těšit na nádherné výhledy, ale nemáte pocit, že byste šli po horách? V Krkonoších je několik vyhlídkových věží, které vám umožní pozorovat obrovské lesy a zasněžené hory. Pro skutečné milovníky přírody se nacházejí vodopády Pančava a o něco dál najdete Dvůr Králové se všemi druhy exotických zvířat. Pro opravdové milovníky sněhu, existuje mnoho dalších způsobů, jak si to venku užít. Je možné se projet obcí v saních tažené koňmi. K dispozici je také snow tube, kde se vy nebo vaše děti můžou sklouznut na velkém gumovém kruhu.

Další vybavení Rokytnice nad Jizerou

Ve středu města se nacházejí bankomaty, internet, obchody, restaurace, bary, hudební kluby a prodejna keramiky. Masáže a solárium v centru k dispozici.
Pracovní

Odpočinout si můžete na různých místech. Můžete si zajít na masáž, solárium do whirlpool nebo do sauny. Nuda v Rokytnici nad Jizerou? Jistě ne!

Zdarma skibus mezi areály

můžete použít bezplatný skibus mezi areály Horní a Dolní Domky
níže trase skibusu (červená čára)
Pracovnífree ski
Pracovní


Orientační ceny Rokytnice nad Jizerou
6 den Ticket adult 2.975Kč, - Skipas junior 2.650Kč Skipas kind 1.925Kč
Sleepliften 21
Stoeltjesliften 2

Oblíbené

Naše tipy

Poloha

Skikaart Rokytnice nad Jizerou

Video