Vyhledejte a objednejte

Zimní dovolená Harrachov, Česká republika

 

Středisko

Středisko

Zimní sporty v Harrachově: toto velmi útulné středisko nabízí;

Lyžování Harrachov

lze zde nalézt tři lyžařské střediska; Certova Hora, Zákoutí a Amálka. Tento útulný a kouzelný lyžařský areál se nachází na západní straně Krkonoš. Polská hranice je 3 km. Harrachov nabízí řadu kvalitních služeb v oblasti cestovního ruchu a má dobrou infrastrukturu.

Harrachov je jedním z nejoblíbenějších zimních letovisek v České republice.

Lyžařská střediska Harrachov a Rokytnice jsou propojeny běžkařskou dráhou, takže můžete snadno využít těchto dvou hlavních lyžařských středisek. Do Rokytnice si budete muset zakoupit extra permanentku. Na úpatí sedačkové lanovky je příjemný après-ski stan, kde si můžete vyměnit příjemné zážitky z celého dne. Také děti si zde užijí saňkování.

Běh na lyžích v Harrachově

běh na lyžích HarrachovPro běžkaře je zde spousta dobře udržovaných tratí s pestrou škálou oblastí s různou obtížností. Především proslulá běžkařská stezka podél Mumlavských vodopádů je velmi oblíbená u lyžařů a turistů.

snowboarding v Harrachově

Snowboarpark HarrachovSnowboardisté v Harrachově, jedno z mála lyžařských středisek s využitím všech sjezdovek. V Harrachově je již rok snowboardový park

Skoky na lyžích v Harrachově

Harrachov je také známý pro své skoky na lyžích, jsou zde organizovány i mistrovství světa

Ostatní nabídky v Harrachově

Váš aktivní odpočinek v Hrrachově můžete perfektně kombinovat třeba s návštěvou sklárny (český křišťál), sklářského muzea nebo místního pivovaru, které rozhodně stojí za podívanou. Nebo aquapark v Liberci. Toto město je snadno dosažitelné, protože je zde pravidelná autobusová linka. Harrachov je také známý pro své krásné turistické stezky. Jak vidíte, Harrachov nabízí pro každého něco!

Vyrazit za zábavou v Harrachově není problém. Až pozdě do noci si můžete pochutnávat na koktejlech v koktejlovém baru v centru města nebo se bavit v jednom z největších klubů s laserovou show.

Dance café Pod Certakem, restaurace / Kinodiskotéka, disco Sklárna, známá pro svou skleněnou podlahou, žije až do rána.

Harrachov žije!

Je obklopen lesy a má mnoho obchodů, bowlingové centrum (otevřeno denně až do 2:00 hod), Weinstubes, tenisové centrum, hotelové bazény, fitness, kino, solárium, sportovní a sklářské muzeum.


Orientační ceny Harrachov (Lyžařský region):
6 dní
Permanentka dospělý € 156,-
Permanentka junior € 144,-
Permanentka dětská € 102,-

Poma/kotva 8
Sedačky 2

Oblíbené

Naše tipy

Poloha

Skikaart Harrachov

Video