Vyhledejte a objednejte

 Špindlerův Mlýn, Česká republika

 

Špindlerův Mlýn

Dovolená ve Špindlerově Mlýně

V nadmořské výšce asi 710 m leží malebná horská vesnice Špindlerův Mlýn. Špindlerův Mlýn se stal perfektní základnou pro aktivní dovolenou nebo aktivity v létě. Toto útulné místo, kde protéká řeka Labe přímo vesnicí je balzám na duši. Na okraji obce je také vodní nádrž! Zvláště mezi milovníky přírody a sportovních nadšenců je to velmi oblíbená destinace. Zvláště krásné hory v kombinaci s velmi příjemným klimatem k tomu přispívají. V každé sezóně je zde krásná příroda.

Aktivity ve Špindlerově Mlýně

V létě nabízí Špindlerův Mlýn turistům více než 200 kilometrů turistických stezek. Jsou zde také dva lyžařské vleky, které jezdí i v létě, s nimiž mohou lidé jet nahoru a dolů.

V centru malebné vesnice si můžete dopřát různé druhy činností, jako například sáňkování, jízda na koni, jízda na horském kole, turistika, plavání, ricochet, minigolf, rybaření a tenis.

Špindlerův Mlýn můžete obdivovat pěšky, na kole a dokonce i ve vzduchu.

Spindleruv Mlyn - Monkey park

Špindlerův Mlýn - Monkey park

Nový aquapark ve Špindlerově Mlýně je vzdálen 1000 metrů od centra obce. K dispozici je více než 50 restaurací, živých barů a diskoték. Stručně řečeno, všechny ingredience pro nádhernou dovolenou jsou zde! To je také důvod, proč zde máme tolik ubytování a aktivit!
Špindlerův Mlýn - Bikepark

Cyklotrasy nad Špindlerovým Mlýnem se speciálně navrženými sjezdovkami pro horské cyklisty zve všechny milovníky adrenalinových sportů. Sedačková lanovka vyveze cyklisty s jejich koly do kopce a poté sjíždí sjezdovky ve Špindlerově Mlýně.

Vodopád Špindlerův Mlýn

Tsjecho Reizen nabízí širokou škálu denních aktivit se kterými můžete objevovat krásné okolí Krkonoš! můžete provést rezervaci, pokud jste ubytováni v anebo okolí Špindlerova Mlýna. Denní aktivity / programy, které nabízíme, jsou vhodné jak pro aktivní lidi, tak pro rodiny

Oblíbené

Naše tipy

Poloha