Vyhledejte a objednejte

 Pec pod Snežkou, Česká republika

 

Pec pod Snežkou

Dovolená v Peci pod Sněžkou

Tato malebná horská vesnice na východní straně Krkonoš je jednou z nejoblíbenějších rekreačních vesnic v České republice. Zde si můžete vychutnat nádhernou a pestrou letní dovolenou a také si zde vychutnáte výhled na kulaté vrcholy a borovicové svahy. Pec pod Sněžkou je mimo jiné známá pro speciální vrchol Sněžky. Jedná se o nejvyšší horu v České republice s rozlohou 1602 m, kterou lze dosáhnout lanovkou. Nezapomeňte na vycházkové boty, protože tato hora má více než 1000 označených turistických tras. Z vrcholu hory se projdete krásnou přírodou. Na cestě můžete poobědvat v Louční Boudě nebo si dát schnapps v jedné z útulných horských chat. Pak opět pokračujte po stezce, tak se vrátíte do vesnice, kde si můžete odpočinout v jedné z mnoha útulných restaurací nebo kaváren. V obci poblíž místního Intersportu najdete luxusní wellness (450m2) v komplexu Pecr v nejvyšším patře s nádherným výhledem a samostatnou VIP oblastí. Toto středisko má finskou saunu, infračervenou kabinu, hammam, infračervenou kabinu, saunu, hydroterapii kneipu, vířivku, trávník na opalování, bio saunu. Je zde i bar, terasa a relaxační místnost. Stručně řečeno, všechny aspekty pro zakončení namáhavého dne v uvolněné atmosféře.

aktivity v Peci pod Sněžkou

Různé aktivity, které můžete rezervovat u naší organizace jsou aktivně prováděny. Jedinečné skalní útvary Adršpachu nebo Českého ráje jsou také snadno dostupné z Pece pod Sněžkou.


Pro milovníky horské cyklisty je to „Place to be“Několik tras vede přes lesy, hory a romantické potoky.

Můžete si zaplavat v krytém bazénu v hotelu Horizont, v krásném krytém centru v Janských Lázních vzdáleném 9 km nebo v aquaparku (s 107 m dlouhou skluzavkou) anebo v Trutnově vzdáleném 25 km

Doporučujeme výlet do zoologické zahrady ve Dvoře Králové. V golfovém klubu Mladé Buky vzdáleném 15 km si můžete zahrát golf. Pokud hledáte více dobrodružství, můžete zkusit parasail a horolezectví v této oblasti. Přitažlivé ceny a přátelská atmosféra vám zajistí, že se budete cítit jako doma. K dispozici jsou restaurace, ale také pěkné bary a obchody.


Tsjecho Reizen Vám nabízí širokou škálu denních aktivit k objevování krásného okolí Krkonoš! Můžete si je rezervovat, pokud pobýváte ve městě Pec pod Sněžkou. Denní aktivity / programy, které nabízíme, jsou vhodné jak pro aktivní lidi, tak pro rodiny a probíhají pod dohledem odborníků.

Relaxpark v Peci pod Sněžkou

To co je v zimě možné v Peci pod Sněžkou je možné i v létě a to se sáňkami po horách. Tento zážitek je možný na sáňkařské dráze Relaxpark, který leží na cestě ke Sněžce. Pokud vaše dítě upřednostňuje trochu méně rychlosti, je zde dostatek zábavných alternativ.

Pro skutečné dobrodruhy je tu Monkey Park. Z věže se dostanete do lesa a pak se budete pohybovat / skákat / stoupat / prolézat ze stromu na strom. Abyste předešli nehodám, jste bezpečně jištěni. Pro mladé lidi a starší mládež je to velmi vzrušující zážitek

Oblíbené

Naše tipy

Poloha