Vyhledejte a objednejte

 Harrachov, Česká republika

 

Harrachov

Dovolená v Harrachově

Harrachov je turistickou atrakcí přímo na hranici s Polskem. Zvláště známá je sklářská tradice (Český křišťál) a soutěže na lyžích v zimě. Během své návštěvy byste měli určitě navštívit sklářské muzeum. Zde můžete vidět výrobu v dílně, obdivovat sklo a koupit jej za velmi atraktivní cenu. V Harrachově je spousta rekreačního vyžití. Najdete zde sáňkařskou dílnu, tenisové centrum, venkovní bazén, minigolfové hřiště a 9jamkové golfové hřiště. Přitažlivé ceny a přátelská atmosféra se postarají o to, že se budete cítit jako doma. K dispozici jsou útulné terasy, pěkný trh, ale také pěkné bary, vynikající restaurace a mnoho obchodů.

Aktivity v Harrachově

Jednou ze zvláštností v Harrachově je Vertical park, skládá se z řady umělých překážek, lan a ocelových kabelů, zde si můžete zvednout hladinu adrenalínu.

Harrachov se nachází v malebném horském prostředí s mnoha lesy, takže nezapomeňte na vycházkovou obuv! Krásné vodopády Mumlavy jsou rájem pro oči.

Mumlava watervallenTaké místo mezi Mýtinami( dolní část Harrachova) a Rokytnicí nad Jizerou, kde protéká řeka Jizera skrz hlubinný důl, je opravdu báječný zážitek. Zde jsou velmi rozsáhlé a pestré horské lesy. Podzimní barvy buků v Jizerském údolí jsou stejně nezapomenutelné jako jarní barvy, které dávají tomuto říčnímu území svou specifickou barvu.

Tsjecho Reizen nabízí širokou škálu denních aktivit k objevování krásného okolí Krkonoš! Můžete si je rezervovat, pokud pobýváte v okolí Harrachova. Denní aktivity / programy, které nabízíme, jsou vhodné jak pro aktivní lidi, tak pro rodiny a probíhají pod dohledem odborníků.

Oblíbené

Naše tipy

Poloha